Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Online Marka Başvuru » Başakşehir Web Tasarım Başakşehir Web Tasarım, Online Marka Başvurusu nasıl yapıldığını, oldukça indirim yapılmış başvuru ve marka tescil ücretlerini burada bulabilirsiniz.
Online Marka Başvuru

Online Marka Başvuru

Ana Kategori : Marka, Kategori : Marka Tescil
Başakşehir Web Tasarım, Online Marka Başvurusu nasıl yapıldığını, oldukça indirim yapılmış başvuru ve marka tescil ücretlerini burada bulabilirsiniz. Marka Tescil
Online Marka Başvuru +90 212 212 35 17

Online Marka Başvuru » Başakşehir Web Tasarım Başakşehir Web Tasarım Başakşehir Web Tasarım, Online Marka Başvurusu nasıl yapıldığını, oldukça indirim yapılmış başvuru ve marka tescil ücretlerini burada bulabilirsiniz.
Tek Sınıflı Marka Tescil Ücreti :
1 Sınıflı: 180
Hizmet Ücreti:
149
Toplam Fiyat:
356
356 Bedrettin Dalan Blv. Ziyagökalp, 34490 Başakşehir/İstanbul +90 212 212 35 17 Başakşehir Web Tasarım

Başakşehir Web Tasarım ve iştiraki olduğumuz Etkin Patent' in web sayfalarında bulunan online marka tescil sayfasından kredi kartı ile ödeme yaparak aynı gün içinde markanızı tescil edebilir, anında com tr alan adının tahsis ve tescilini sağlayabilir ve yine aynı gün içinde Başakşehir Web Tasarım' ın çok uygun fiyatlarla sunduğu Hazır Web tasarım sayfalarını satın alarak ürün ve hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz.

Başakşehir Web tasarım online marka tescil sayfasında sadece marka tescil başvurularını değil aşağıda yazılı diğer marka iş ve işlemlerini yine online ödeme yaparak aynı gün içinde yapabilirsiniz.

Online marka tescil başvurularınız alındıktan sonra marka danışmanlarımız tescil edilecek marka ile önceden tescilli markalar arasında benzerlik araştırması yapılmakta ve tarafınıza yazılı olarak raporlanmaktadır. Marka sorgulama ve araştırma sonucunda uygun olan ve tarafınızca onaylanan markalar aynı gün içinde başvuruları yapılmaktadır.

Marka Şehir Başakşehir” Proje kapsamında, şehirlerimizin markalaşması için tüm ücretlerde yarı yarıya İNDİRİM yaptığımız Marka Tescil Ücreti ve Tasarım Tescil Ücretleri başlıklı yazılarımızı ve Kampanyalarımızı incelemenizi öneriyoruz. Anında Kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak aynı gün içinde logo, tasarım, com tr ve marka tescilini yapabilir ve markanıza ait hazır web tasarımlarımızla internette yer alabilirsiniz. Online Tescil sayfamıza BURADAN inceleyebilirsiniz.

Marka tescil başvurusu sonrası şayet isteniyorsa com tr uzantılı markanın alan adının tahsis ve tescil işlemleri de yapılmaktadır. Yine sipariş edilmiş kampanya dahilinde hazır web tasarım sayfanız da aynı gün içinde yayına verilerek hemen ürün ve hizmetlerinizin tanıtımına başlayabilirsiniz.