Başakşehir Web Tasarım » Marka Tescil Yenileme Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 925.82 ₺ + KDV, Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti KDV DAHİL 958 ₺’ dir.
Başakşehir Web Tasarım » Marka Tescil Yenileme
Başakşehir Web Tasarım
Başakşehir Web Tasarım Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Bedrettin Dalan Blv. Ziyagökalp 34490 Başakşehir İstanbul
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

MARKA TESCİL YENİLEME

925.82 ₺ + KDV 1.200 ₺
Ürün Puanı:
Online marka tescil yenileme ücreti ödemesi ve işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz. Havale/EFT Yoluyla yenileme işlem ücreti ayrıca İNDİRİMLİ olup KDV DAHİL 958 TL' dir. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Hizmet satın aldıktan sonra aşağıda istenen belgelerde linki verilen vekaletname ve marka bilgilerinin tarafımıza e-posta veya whatsApp üzerinden gönderildikten sonra gün içinde online marka yenileme işlemleri yapılır ve ve resmi yenileme başvuru belgesi ve işlem faturası gün içinde Marka Tescil Yenileme Belge Aslı ise takriben bir hafta içinde gönderilir.
 • TÜRKPATENT Ücreti 356.53 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 419.29 TL
 • Hizmet Ücreti 150 TL
 • KDV Matrahı 506.53 TL
 • KDV Tutarı %18 91.18 TL
 • Genel Toplam 1017 TL
KATEGORİ: Marka Tescil

Paylaş

MARKA TESCİL YENİLEME TOPLAM MALİYETLER

şu şekildedir;

KREDİ KARTI
ödeme ile marka tescil yenileme  TOPLAM MALİYETLER şu şekildedir;

Hizmet Türü Resmi Ücret | Harçlar Hizmet Fiyatları Genel Toplam
Marka Yenileme Ücreti 840 ₺ (KDV Dahil) 150 ₺+KDV TL 1.017 TL (KDV Dahil)

HAVALE/EFT ödeme ile marka tescil yenileme  TOPLAM MALİYETLER şu şekildedir;

Hizmet Türü Resmi Ücret | Harçlar Hizmet Fiyatları Genel Toplam
Marka Yenileme Ücreti 840 ₺ (KDV Dahil) 100 ₺+KDV TL 958 TL (KDV Dahil)


AÇIKLAMALAR


1. Ödeme ve yenileme talebi tarafımıza ulaşır ulaşmaz yenileme yapılacak marka dosyası incelenmektedir.

2. Öncelikle tescil edilmiş mal/hizmet listesi ile marka sahibinin fiilen kullandığı mal/hizmet listesi karşılaştırılmakta ve konu hakkında yazılı bilgilendirme yapılmaktadır.

3. Yapılacak tüm iş ve işlemler ve yenileme yapılacak marka bilgileri müvekkile gönderilmekte ve onay alındıktan sonra da gün içinde yenileme işlemleri yapılmakta ve müvekkile yenileme işlemlerini yapıldığını gösterir Resmi TÜRKPATENT yazısı ve işlem faturası e-posta yoluyla gönderilmektedir.

4. Takriben bir hafta içinde, TÜRKPATENT tarafından gönderilen  MARKA TESCİL YENİLEME BELGE ASLI gelir gelmez marka sahibine gönderilmektedir.

5. Marka Yenileme işlemlerinde varsa Ticaret Unvanı, Nevi ve adres değişikliği işlemleri de yapılmaktadır. Adres değişikliği ücreti kampanya dahilinde olup ayrıca ücret istenmemektedir.

6. Marka tescil yenileme sürecindeki diğer işlem ücretleri ve toplam maliyetleri Marka Yenileme sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Yenileme yapılacak marka tescil belge sureti veya numarası, sahip bilgileri gönderilmelidir.
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.

Fuat (1 Mart 2020)

Başka bir firma e-posta ile 1.800 TL teklif göndermişti. İnternetten araştırma yaptığımda burada 1.117 TL yazılı ama ama ben havale ile KDV DAHİL 958 yenileme işlemini yaptırdım. Hem adresimi de ücretsiz güncellediler ve marka tescil yenileme belgesi 5 gün sonrada elime ulaştı. Çok fiyat araştırması yaptım gerçekten burası kadar uygun fiyat bulamadım. Gerçekten çok iyi fiyat, teşekkürler...

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz